Kaldırılmasını istediğiniz resim için [email protected] emaili ile bizimle iletişime geçebilirsiniz. Lütfen resim adresini (link) ve şikayet sebebinizi göndereceğiniz mailde belirtmeyi unutmayın.


Resmi sildiğiniz halde hala görüntüleyebiliyorsanız resim kendi tarayıcınızın cache sisteminde tutulduğu için olabilir. Başka bir tarayıcıdan bakarsanız veya geçmişinizi temizlerseniz resimin silindiğini göreceksiniz.

Telif Hakları

Telifinizde bulunan bir dosyanın sunucumuzda bulunduğunu belirlerseniz lütfen bize ulaşın. Başvurunuz en kısa zamanda incelenip ilgili dosya sunucudan kaldırılacaktır.

İzin Verilmeyen Kategoriler

Müstehcenlik, taciz, nefret, iftira, tehdit ve hukuksuzluğa teşvik içeren resimlerin sitemize yüklenmesine izin verilmemektir. Bu tür resimler tespit edildiğinden sunucumuzdan silinecektir.

Aşırı Yoğun İstek

Kendi sitenizde bulunan ve yoğun istek alan resimleri sitemize yükleyerek barındırma amaçlı kullanmayınız. Bu tür suistimaller tespit edilirse resim sunucumuzdan silinebilir.

Ticari Kullanım

Sitemize yüklenen tüm resimler yalnızca kişisel kullanıma açıktır. Eğer resimleri ticari olarak kullanmak istiyorsanız eser sahipleri ile iletişime geçmelisiniz.